medikalmarket.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

DİSPO SAĞLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AYAZAĞA MAH.KEMERBURGAZ CAD. VADİ İSTANBUL PARK SİTESİ NO: 7Y / SARIYER/ İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0301095528700001

Vergi No: 3010955287

İşletme Adı: DİSPO SAĞLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: cem.turker@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Herhangi bir şeyi mükemmelleştirmenin anahtarı, bu konuda titiz olmaktır. Tecrübe ile inovasyonu birleştirmenin yanı sıra güçlü bir organizasyon, verimli ekip çalışması ve güvene dayalı bir yaklaşımla çalışıyoruz. Bu sayede mükemmelliği üretmek için her ayrıntıya hak ettiği dikkatin verilmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmet alanlarında organize olmuş kadromuz ile medikal ürünler ve ortopedi alanında hastaların ve medikal sektörünün artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve müşterilerimize kaliteli ürün sunmak adına, sağlık, medikal ve ortopedi sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermenin gururu ile durmadan ilerliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı