ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.canpazar.com

İPEK TEĞİZ AYAN

GERZELE MAH GERİZ CAD NO 6 MERKEZEFENDİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 34750***********

Vergi No: 34750******

İşletme Adı: İPEK TEĞİZ AYAN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.05.2023

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ipek.tegizayan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz 2020 yılında kurulmuş olup bir kadın girişimidir.2020 Yılından bu yana e-ticaret sektöründe hizmet vermektedir.Ürünleri bu platform üzerinden hızlı güvenli ve en uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterileri ile buluşturmayı hedeflemektedir. Anne-bebek bakımı,hasta bezi,ağız ve diş sağlığı,kozmetik gibi ürün çeşitliliği ile satış ve satış sonrası kaliteli hizmet anlayışı sunmaktadır.Sitemizdeki ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup saat 14.00 e kadar olan siparişler aynı gün kargolanmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler