ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.curcunashop.com

ALİSERHAT TAŞKIN CURCUNASHOP

CENNET MAH. HÜRRİYET CAD. NO:57/C KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 23390******

İşletme Adı: ALİSERHAT TAŞKIN CURCUNASHOP

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 10.05.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: aliserhattaskin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MİSYONUMUZ Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sezonun en trend ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hızlı kargo imkanıyla ulaştırmaktayız. VİZYONUMUZ Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ; curcunashop.com, kurulduğu günden itibaren kalite, uygun fiyat ve güvenilirlik ilkelerini bütünüyle benimseyip, online alışveriş denince akla gelen bir mağaza olup gelecekte de insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedeflemektedir. DEĞERLERİMİZ Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur. FİKRİ MAĞAZAMIZ curcunashop.com, internet sitemiz üzerinden satış yapan online satış mağazamızdır. Fiziksel Mağazamız ..... 'dir. curcunashop.com NEDİR? curcunashop.com seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. curcunashop.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir. curcunashop.com üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orjinal ürünlerdir. curcunashop.com, seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini indirimlerle üyelerine sunar. Ürünlerin ve markaların kalite/güvenirliliği test edildikten sonra siteye eklenmesi için yapılır. curcunashop.com’ da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Ayrıca ödeme sisteminde 3D Secure uygulanmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler