ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.myvillacity.com

MVC TURİZM EMLAK İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSLAMLAR MAHALLESI AKBEL SOKAK NO 275 KAŞ Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0627134222800001

Vergi No: 6271******

İşletme Adı: MVC TURİZM EMLAK İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.03.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mvcturizm@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

"MVC TURİZM EMLAK İNŞAAT TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (www.myvillacity.com) Villa kiralama şirketi olarak Sizler için en güzel tatil villası seçeneklerini bir araya getiriyoruz. Portföyümüze kattığımız birbirinden özel villa seçenekleriyle 12 ay kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlere unutulmaz bir tatil imkanı sunmakla birlikte yepyeni kaliteli bir tatil anlayışını ayağınıza getiriyoruz. Myvillacity her şey elinizin altında olup memnuniyetiniz ve konforunuz ön planda tutulmuştur. Yazlık villalarımız'da gerek lüks ve konfordan ödün vermeyen gerekse şık bir dizayn'a sahip ekonomik tatil Villalarımız'la siz ziyaretçilerimizin her türlü ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz. Birçok kiralık villa seçeneği ve güler yüzlü ekibimizle..."

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler