ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mantici.com

MANTICI BABA MANTI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BUCA OSB MAH. 2/20 SK. NO:10 BUCA İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0353051168700010

Vergi No: 3530******

İşletme Adı: MANTICI BABA MANTI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.10.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mantici.baba@hs04.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Firmamız 25 yılı aşkın süre, Mantı Sektör içinde yenilikçi, girişimci ruhu ve vizyonu ile Türkiye genelinde 2500 noktaya ürün tedariği sağlamaktadır. Türk gıda kodeksine uygun, gerekli ISO belgeleri ile güvenliğini ve güncelleğini koruyan, 8500 m2 kapalı alanı, 40 firogfirik aracı ve 20’den fazla ürün çeşidi ile değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız; Sektör içerisinde, mantı ile özdeşleşmiş, marka bilinirliliği nihai tüketici tarafından benimsenmiştir. Üretimimizde ki kalitemiz, hammadde tenimi ile başlar. Yine aynı şekilde üretim aşamasında devam etmektedir. Ürümlerimiz -40° ile şoklanarak muhafaza edilir. Sonra yine -18° soğutucu araçlarımız ile ilk günkü tazelik ile değerli müşterilerimize ulaştırılır. Müşterilerimiz için temin edilen -18° soğutucu dolaplar ile nihai tüketiciye ilk günkü tazelikle satışa sunulur.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler