ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

shop.bahartextile.com

BAHAR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 2. KISIM ALİ RIZA ÖZTÜRK CADDESİ NO: 12 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0131004621400013

Vergi No: 1310******

İşletme Adı: BAHAR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.06.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bahartekstilas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bahar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 50 yıllık iş hayatına sahip olan Tekstil Pazarında iyi bilgi ve deneyime sahiptir. Bu deneyimi sizinle paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bahar Tekstil 1960 yılından bu yana profesyonel kadrosu ile Tekstil Ürünleri üretmektedir. Yüksek kaliteli üretim, başarı güdüsü ve deneyimi ile Dünya Tekstil Pazarında tanınmıştır. Asla bu ilkelerden vazgeçmeyin. Her geçen gün iyi bir deneyim ile Pazar payını artırın ve bu pazarda kendi Markaları olarak Lider olmayı başarın. CLASS ve MAJOLI, geniş bir koleksiyona sahip iç pazarda ve dünya çapındaki pazarlarda Ev Tekstili, Havlu ve Bornoz markalarıdır. Kararlı İlkeler “Her Zaman Kalite, İyi Hizmet, Zamanında Teslimat ve Müşteri Memnuniyeti” dir. Şirketimiz, tüm paydaşlarına topluma karşı sorumluluk duygusu ve çevreye duyarlılık duygusu ile maddi ve manevi değer katmaya çalışmaktadır. Sorumlulukların bu sertifikalarla desteklenmesi; OHSAS-18001, ISO-14001, ISO-9001 ve OEKO-TEX STANDART 100. Üretimde başarı ve sürdürülebilirliğin garantisi, dürüstlük ve kaliteli hizmet ilkesi Bahar Tekstil'in misyonudur. İlgi ve destekleriniz için teşekkür ederiz. Bugün ve gelecekte size kaliteli hizmet vermek istiyoruz…

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler