ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

flavus.com

FLAVUS ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESI POLIGON CADDESI BUYAKA 2 SITESI KULE C K16 UMRANIYE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388142038700001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FLAVUS ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.09.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: flavus@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Flavus, sadece güzelliğe adanmış yepyeni online bir platform. Flavuscom, sadece güzellikte uzmanlaşmış, en iyi kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini satan bir platformdur. Türkiye'de ilk defa Kore-kozmetik ve Dermo-kozmetiği tüm diğer kozmetik ve kişisel bakım kategorileri birleştirerek aynı platformda toplayan özgün bir güzellik sitesidir. Türkiye'nin en geniş Kore kozmetik marka ve ürün seçeneğini sunar. Aynı Gün Teslimat yapan ILK ve TEK güzellik sitesidir. Flavus.com'un güzellik evrenine davetlisiniz 😍

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler