ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.reklart.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUSTAFA ÇETİN REKLART DİJİTAL REKLAM AJANSI

İSMET KAPTAN MAH. ŞEVKET ÖZÇELİK SOKAK NO 59 D613 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 28213******

İşletme Adı: MUSTAFA ÇETİN REKLART DİJİTAL REKLAM AJANSI

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.06.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: mustafa.cetin.35@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Reklart Dijital Reklam Ajansı Tasarım, Baskı, Web Hizmetleri, E-ticaret, Reklamcılık ve Sosyal Medya Alanlarında Faaliyet Göstermektedir. detaylar için www.reklart.com

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Danışmanlık Hizmetleri

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para