ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.atmacaav.com.tr

ZEYNEP KOÇAK -

ŞEKERHANE MAH ECZACILAR CAD. NO:22/B ALANYA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 15763******

İşletme Adı: ZEYNEP KOÇAK -

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.09.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Atmaca Av Malzemeleri, kara avı ve balık av malzemelerinin ithalatını ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. 2010 Yılın,da Zeynep Koçak Tarafından Kurulan atmacaav.com.tr Firması Bugünün Şartların,da Büyümek,de Olup Satış Politikamız ve Ürünleri Türkiyemiz,de Bulunan Bütün il ve ilçelere değerli vatandaşlarımıza hızlı kargo kalite anlamın,da Kaliteli Ürünlerimizi Ulaştırmakla Yükümlüdür..

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler