ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.etkinhost.com.tr

ERAY MADEN ETKİN HOST BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ

BÜKRÜCE MAH. BÜKRÜCE SOK. NO:388 Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 26206******

İşletme Adı: ERAY MADEN ETKİN HOST BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2023

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: eraymaden@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Etkin Host 2018 yılında hosting ve sunucu sektöründe faaliyetine kurumsal olarak başlamış kurulduğundan bu yana kaliteli ve sorunsuz hizmeti benimsemiş maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemiştir her geçen gün artmakta olan kur değerlerine karşı "Düşük fiyat yüksek performans" sloganıyla düşük ve kararlı fiyat politikasını korumaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler