ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tatilpremium.com

DORKAN TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

BABATAŞI MAHALLESİ MUAMMER AKSOY BULVARI NO:70 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0310123765200001

Vergi No: 3101******

İşletme Adı: DORKAN TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.02.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tatilpremium.com 2014 yılından bu yana Fethiye, Ölüdeniz, Kayaköy, Göcek, Sarıgerme, Dalaman, Dalyan, Patara, Kalkan ve çevresinde özel havuzlu villalarda konaklama hizmeti vermektedir. Tursab A sınıfı 13193 numaralı seyahat acentesi olan Tatil Premium, faaliyetlerini Dorkan Turizm Limited Şirketi çatısı altında sürdürmektedir. Tatil Premium ayrıca dünyanın önde gelen turizm firmalarıyla işbirliği yapmakta, yurt içi ve yurt dışından her yıl binlerce misafire kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler