ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.artukluweb.com.tr

AYCAN EKTİK ARTUKLUWEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ

13 MART MAH. 9.SK. AKSA İŞ MERKEZİ NO:1 İÇ KAPI NO:21, ARTUKLU Mardin - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10410******

İşletme Adı: AYCAN EKTİK ARTUKLUWEB TASARIM VE YAZILIM HİZMETLERİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.08.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: artukluwebtasarim@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Artuklu Web™ - Bilişim ve Dijital Reklam Ajansı, 2018 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıl içerisinde Muvhost Veri Merkezi ile barındırma sözleşmesi imzalayarak hizmette kaliteye doğru büyük adımlar atmıştır. 2019 yılı aralık ayında yeni nesil Cloud sunucuları veri merkezine dahil etmiştir. Müşteri portföyünde +860 kurumsal, +430 bireysel müşteri barındıran Mardin’in ilk “Yer Sağlayıcı Belgeli” ve TPE tarafından "Marka Tescilli" hosting ve yazılım firmasıdır. Artuklu Web - Bilişim ve Dijital Reklam Ajansı resmi ünvanı altında; MuvHost Datacenter Inc, Resellerclub, Domainnameapi, GoGetSSL, Türmatsan, Exa Bilgisayar, Güneş Bilgisayar, Polen, CPanel, Microsoft, CentOS gibi firmaların çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Şirket kurucusu İsmail EKTİK, 2017 yılında "Sitelab", 2022 yılında "Babiltech" markalarını tescil ettirmiştir. Artuklu Web, Mardin’de gelişen teknolojiyi takip edip, müşteri talebine göre kurumsal çözümler üretmek için 2018 yılında Mardin Ofisini açma gereği duymuştur. 2019 yılında MuvHost Datacenter Inc. firması ile imzalamış olduğu Veri Merkezi Hizmetleri sözleşmesi kapsamında Veri Merkezine Türkiye, Fransa ve Almanya lokasyonlarında yeni nesil Dedicated Sunucuları dahil etmiştir. Firmamız, “Dijital Ortamda Gerçek Çözümler” sloganı ile çıktığı bu yolda siz değerli müşterilerimizi “Dijital ortamda gerçek çözümlere” kavuşturmaktan onur duyacaktır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler