ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

snsbilisim.com.tr

MUSTAFA ŞEKER

KOCATEPE MAH. 574 SOK. NO 59 KAT:4 DAİ:4 EŞREFPAŞA KONAK İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 20264******

İşletme Adı: MUSTAFA ŞEKER

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 15.03.2022

İşletme Türü: Ticari İşletme

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Geleceğinize Destek Veriyoruz SNS Bilişim Teknolojileri, 2015 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri Sektöründe operasyonel veya sektörel iş ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, uyumlu ve disiplinli çalışmayı prensip etmiş, sektöründe isim yapmış birçok kuruluşla başarılı uygulama ve projelere imza atmıştır. Kurumların, bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duydukları tüm çözümlere cevap veren firmamızın hizmetleri kesintisiz olarak verilmektedir. Müşterilerimizin bilgi altyapılarında meydana gelebilecek sorunları anında çözebilmek amacıyla, telefon desteğinden, acil müdahaleye varan, her türlü hizmet Firmamız tarafından kesintisiz olarak sunulmaktadır. VERİMLİLİĞİNİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ! Bilişim teknolojileri profesyonellerinden, son kullanıcılara kadar yazılım ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca cevap verecek geniş bir eğitim programı sunmaktayım. Konusunda uzman bir takım ile tüm katılımcılara operatör ya da sistem uzmanı düzeyinde eğitimler vermekteyim. Bu eğitimlerimiz Kurum ihtiyaçları çerçevesinde bireysel olarak da verilebilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı