ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.icgiyimcarsisi.com

ZERA ÇORAP VE TEKSTİL MÜMESSİLLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SURURİ MAH. TARAKÇI CAFER SK. GÖNÜL ZEKİ HAN. NO:22/403 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0997052685600018

Vergi No: 9970******

İşletme Adı: ZERA ÇORAP VE TEKSTİL MÜMESSİLLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İç Giyim Çarşısı online alışveriş mağazasının tüm hakları ZERA Çorap Ltd.Şti’ne aittir. 2004 yılında kurulmuş olan şirketimiz ihracatta kalite kontrolü, mümessillik ve toptan satış hizmeti vermektedir. İhracatta kazandığımız tecrübeyi İç Giyim Çarşısı mağazamız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinize sunuyoruz. Tüm markaları ve ürünlerini sizin için, kendi kullanmak istediğimiz şekilde özenle seçtik ve sitemizde sizlere sunduk. Gerek online satış gerekse ihracat hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı ilke edindik. Web sitemizde her markayı bulundurmaktan ziyade, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunu aldığımız müşteri yorumları ile kendini kanıtlamış markaların ürünlerini sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında müşterilerimizden gelen hür türlü mesajı dikkatlice değerlendiriyor ve mutlaka cevaplandırıyoruz. Mağazamızda ilk siparişinizden başlayarak tam memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler