ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

bulutklinik.com

BULUT KLİNİK TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

REŞİT PAŞA MAH. KATAR CAD. TEKNOKENT ARI 4 BİNASI NO: 2 / 50 / 6 SARIYER / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0190133037400001

Vergi No: 1901******

İşletme Adı: BULUT KLİNİK TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bulutklinikteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hem hastaların sorunlarını giderelim, hem de doktorların problemlerini çözelim istedik. Bulutklinik doktorların kliniklerini ve hastalarını takip edip yönetebilecekleri, hastaların ise diledikleri doktorlara kolayca ulaşım sağlayarak online danışabileceği bir dijital hastane. Türkiye'nin 1 numaralı klinik yönetim yazılımı olan bulutklinik.com 2021 yılı itibariyle 5000 doktora hizmet veren platformumuzda 1.000.000' dan fazla hasta işlem görmüştür. Her sabah binlerce doktor bizimle güne başlıyor, bilgisayar ve tabletlerinde Bulutklinik kullanıyor.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler