ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sporvol.com.tr

VOLKAN SPOR MALZEMELERİ TEKSTİL GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMET İNÖNÜ MAHALLESİ İNKİLAP CADDESİ 2001 SOKAK NO86A ÇEŞME İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0925007377600001

Vergi No: 9250******

İşletme Adı: VOLKAN SPOR MALZEMELERİ TEKSTİL GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.07.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: volkanspor.ik@volkanspor.hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

SPOR VOL’un hikayesi 1985’te Uşak’ta başladı.Kurulduğu yıldan bugüne büyümeye devam eden SPOR VOL Uşak’ta ,Çeşme Merkezde ,Çeşme Marina’da ve Kuşadası ve Edremit-Akçay'da bulunan mağazalarında ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren otuz yılı aşkın tecrübesi ile köklü bir firmadır. Çok markalı bir konsept olan SPOR VOL bünyesindeki Nike, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converce, Skechers, Lacoste, Quiksilver, Asics, Speedo, Arena, Jack&Jones, Crocs gibi dünyaca bilinen spor giyim markalarını mağazalarının yanı sıra SporVol ile güvenli ve rahat bir alışveriş, alternatif ödeme ve taksit seçenekleri, ücretsiz iade hizmetlerini sunarak evinize getiriyor. Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan SPOR VOL değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam stillerine paralel sunduğu dünyaca ünlü markaların ürünleriyle müşterilerine kendilerini özgürce ifade etme fırsatı sunuyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan