ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

magaza.fatiharms.com

VELİ ÖZYAMAN FATİH SİLAH SANAYİ

ÜZÜMLÜ MAH. 44779. SK. NO: 2A. BEYŞEHİR Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 34090***********

Vergi No: 34090******

İşletme Adı: VELİ ÖZYAMAN FATİH SİLAH SANAYİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.06.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: veli.ozyaman@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Doğa sporlarıyla ilgili ürünlerin alım satımı ve av tüfekleri üretimi üzerine faaliyet göstermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Spor ve Outdoor

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler