ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

cankod.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

CANKOD YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAH. DALGIÇ SOK. NO:3/5 KAT:1 KAĞITHANE/İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0201070388000001

Vergi No: 2010703880

İşletme Adı: CANKOD YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.07.2020

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cankodyazilim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Cankod, merkezi Istanbul'da bulunan bir dijital dönüşüm danışmanlığıdır. 2015 yılından bu yana, şirketlere ve kurumsal markalara, en son teknolojilerle desteklenen etkili dijital mühendislik çözümleri oluşturarak işlerini yeniden yapılandırmalarında yardımcı oluyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme