www.e-komponent.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

EKOM ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BEYLİKDÜZÜ OSB MAH. HÜRRİYET BULVARI NO:10/9, 34524 BEYLİKDÜZÜ İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0330193702700001

Vergi No: 3301937027

İşletme Adı: EKOM ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: ekom@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EKOM Elektronik A.Ş., Elektronik Komponent satış ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermek amacıyla 1997 yılında kurulmuştur. Başta Savunma ve Havacılık Sanayi olmak üzere, Uzay, Telekom, Otomotiv, Endüstriyel, Medikal, Tüketici Elektroniği gibi ülkemizde Tasarım ve Üretim yapan tüm sektörlerde hizmet vermektedir. Her türlü yarı iletken aktif, pasif, elektromekanik devre elemanları ve çeşitli elektronik modülleri kapsayan temsilcilik ağımız sayesinde müşterilerimize proje bazlı ve komple paket olarak ürün temin edebilmekte ve uygun fiyatlar sunabilmekteyiz. Kaliteli ürün, lojistik ve teknik desteği kapsayan hizmetimiz ve partner anlayışı içerisinde çalıştığımız müşterilerimiz ile birlikte Türkiye Elektronik Sektörünün sağlıklı büyümesi ve ülkemizin teknoloji alanında gerekli atılımları yapabilmesi için üzerimize düşen görevi yerine getirmekteyiz. e-komponent.com , Ekom Elektronik A.Ş.'nin on-line satış için oluşturduğu tescilli bir markasıdır

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler