ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tavukculukmalzemeleri.com

LÜTFİ MUTLU - BAŞAK KIRTASİYESİ

GÜNDOĞAN MH.KARŞIYAKA 2 SK.NO:2/A ELMALI Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 42383******

İşletme Adı: LÜTFİ MUTLU - BAŞAK KIRTASİYESİ

Mobil Uygulama Adi: www.tavukculukmalzemeleri.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.05.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://https

Kep Adresleri: lutfimutlu@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mutlu Tavukçuluk Olarak 2011 Yılında Süs Tavukları Yetiştiriciliği İle Başladığımız Tavukçuluk Maceramıza 2013 Yılında Malzeme Satışı Üzerine Açtığımız Tavukçuluk Malzemeleri Mağazamızla Devam Etmekteyiz.Mağazamızda 100 lerce Çeşit Kanatlı Yetiştiricilik Ürünlerini Bir Araya Getirdik Süs Tavukçuluğu,Etlik Tavuk Yetiştiriciliği, Yumurta Tavukçuluğu;Salma Tavukçuluk,Civciv Yetiştiriciliği,Kümes Kurulumu Ve Güvercin Yetiştiriciliğinde İhtiyacını Duyduğunuz Tüm Çeşitleri Tek Bir Mağazadan Temin Edebilmeniz İçin Çalışmaktayız.Online Satış Yaparak Nerede Olursanız Olun İhtiyacınız Olan Ürünlere Kolayca Ulaşmanızı Sağlamak Amacındayız.Tek İşimiz Tavukçuluk Tek Amacımız Tavukçuluk Sektörüne Düzgün Güvenilir Hizmet Vermektir.Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler.

Mal ve Hizmetler

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler