ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.muzikaletial.com

AHMET MELİH KOÇYİĞİT

TALATPAŞA MAHALLESİ SULTAN ŞAH SOKAK NO: 36/4 KAĞITHANE / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 34040***********

Vergi No: 34040******

İşletme Adı: AHMET MELİH KOÇYİĞİT

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.09.2020

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

Kep Adresleri: ahmetmelih.kocyigit@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

muzikaletial.com, telli çalgılardan üflemeli çalgılara, vurmalı çalgılardan tuşlu çalgılara kadar geniş bir yelpazede, müzik aletleri satışı üzerine yoğunlaşarak oluşturulmuş bir e-ticaret projesidir. Geniş ürün yelpazesi, ürün garantisi ve satış sonrası verdiği destek ile sektöre yeni bir soluk getiren firmamız, %100 müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler