ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ithalparfumcum.com

AURORA YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. LOFT 1 RESİDENCE NO: 201/6 LEVENT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0103146921100001

Vergi No: 1031******

İşletme Adı: AURORA YAPAY ZEKA TEKNOLOJİLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.07.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: aurorayapayzeka@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Parfüm ve deodorant tutkunları için özenle seçilmiş ürünler sunan, yeni ve heyecan verici bir e-ticaret platformu olarak, sizlere en kaliteli ve özgün koku deneyimlerini sunmak için buradayız. Misyonumuz, kadın ve erkeklerin kendilerini ifade etmelerini sağlayacak parfümler ve deodorantlarla, güven, stil ve özgünlük dolu bir dünyanın kapılarını aralamaktır. Şirketimiz, sektördeki uzmanlar ve tutkulu parfüm severlerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Her bir ürünümüz, özenle seçilmiş markaların en iyi parfüm ve deodorantlarından oluşur. Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve geniş ürün yelpazemizle her zevke hitap edebilmeyi hedefliyoruz. Sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi sunarken, kaliteli ürünlerimizle sizi etkileyen ve özgüveninizi artıran harika koku kombinasyonları keşfetmenizi sağlamak için buradayız. e-ticaret sitemizle, parfüm ve deodorant alışverişinizi kolaylaştırmak ve sizlere en iyi hizmeti sunmak için titizlikle çalışmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler