ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lordinshop.com

LORDİN ELEKTRONİK İNŞAAT TAŞIMACILIK REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİŞEHİR MAH. 1202 SOKAK NO:148 D:311 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0609112966500001

Vergi No: 6091******

İşletme Adı: LORDİN ELEKTRONİK İNŞAAT TAŞIMACILIK REKLAM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: lordin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

En iyi hizmet kalitesi, güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliğimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak birincil görevimizdir. www.lordinshop.com ile E TİCARET alanında birlikte yepyeni bir çığır açmak ve A'da Z'ye size güvenli, kaliteli ve kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatmak için donanımlı ekip arkadaşlarımız ile hizmet sunmaktayız. Gelişen ve değişen E TİCARET alanında sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün sizin için sitemizi yenilemeye ve geliştirmeye devam etmekteyiz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler