ehamilegiyim.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI TEKSTİL AYAKKABI TARIM HAYVANCILIK TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

FERİT PASA MAH KERKUK CADDESİ BULUT SİT ALTİ NO 6 C/SELÇUKLU Konya - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0469052296900013

Vergi No: 4690522969

İşletme Adı: IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI TEKSTİL AYAKKABI TARIM HAYVANCILIK TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: issilhamiledunyasi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

HAKKIMIZDA IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI'na Hoşgeldiniz ! IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI olarak anne adaylarına en güzel ve en şık hamile kıyafetlerini sunmak için çalışıyoruz. “ vücut ölçüleriniz değişebilir tarzınız aynı kalır “ sloganından yola çıkarak, bir kadının geçireceği en güzel fakat ayni zamanda en zor dönem olan 9 ayı anne adaylarının zevkle geçirmelerini sağlıyoruz. Hamilelikte de moda çok önemli , sezonun renklerini ve trendlerini takip ederek koleksiyonumuza uyguluyoruz. Artık anne adayları bol ve dökümlü pantolon, tunik, jileler yerine daha dar t-shirt, kot pantolon, etek ve modern kesim elbiseleri tercih ediyor. Hamilelik öncesi görüntülerinden uzaklaşmadan ve giyim tarzından ödün vermeden, 9 ay boyunca giyebilecekleri şık ve işlevsel kıyafetler şu an bütün anne adaylarının gözdesi. IŞŞIL HAMiLE DÜNYASI online satış mağazası ehamilegiyim.com olarak Hamile Giyim Koleksiyonunda her yeni sezonun trendi olan renkler yine ön planda. Renkler doğayla yarışırcasına inat olabildiğince zengin ve parlak. Salaş kıyafetler ve vücuda oturan kesimler ön planda.. Ama unutmayalım ki her zaman moda olan klasik, siyah ve beyaz kontrastlar yine koleksiyonumuzda modern ve dinamik bir stil yaratıyor. Anne adayları için özel tasarlanan Organik hamile modelleri ile anneler özlediği rahatlığa ve özgürlüğe kavuşacak. Doğum öncesi ve sonrası kullanılabilen pijama ve gecelik takımları da yeni koleksiyonumuzda yer alan parçalar arasında. Ürünlerimiz daha çok günün modasını takip eden , giyinmeyi seven, aktif ve rahatlığına düşkün hamileler için tasarlanmıştır. Hem çalışan kesime uygun kumaş pantolon, etek ve bluzlarımız hem de spor giyinmekten hoşlanan bayanlara uygun hamile jean pantolon, şort, tişört ve elbise modellerimiz mevcut. Alt grupların yani pantolon , etek, kapri modellerinin hepsinin beli ayarlamalı ve ribanalıdır. Anne adaylarının alacakları kilo tüm hamilelikleri boyunca 15 kg’yi geçmezse ürünlerimizi 3. aylarından 9. aylarına kadar rahatlıkla kullanabilirler. Bir çok ürün hamilelik sonrası kullanıma uygun şekilde tasarlamıştır. Bütün ürünlerde en az %2-3 oranında lycra bulunur , bu hem hareket kolaylılığı sağlarken hem de kilo alımına rağmen rahat bir kullanım sağlar. Özellikle kullandığımız öz kumaşlar koton ağırlıklı olup ürünlerimizde sentetik kullanmamaktayız. Vücudu terleten ve hamilelere zararlı olabilecek kumaşları tercih etmiyoruz. IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI olarak anne adaylarına her geçen yıl daha da güzel kıyafetler ve alternatifler sunmaktayız ve sunmaya devam edeceğiz. Bu özel dönemlerinde ürünlerimizi giyen ve giyecek olan tüm Anne Adaylarına teşekkürler... IŞŞIL HAMİLE DÜNYASI

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler