ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

holiflys.com

DCA TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAZIR MAH OLYMPOS SOK NO 1 KUMLUCA ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0272103846400001

Vergi No: 2721******

İşletme Adı: DCA TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Holiflys, turizm sektöründe müşterilerine yeni ve eşsiz bir tatil deneyimi sunmayı hedefleyen bir şirkettir. Konaklamalı turlarımız ve günübirlik turlarımızla pek çok aktivite imkanı sunarak tatilinizi renklendirmeyi amaçlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında oteller için online danışmanlık, transfer hizmeti, araç kiralama, dijital pazarlama ve günübirlik turlar yer almaktadır. Tüm bu hizmetleri yasal çerçevede gerçekleştiriyor ve birden fazla profesyonel çözüm ortağıyla çalışıyoruz. Turizm sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle Türkiye'de ilklere imza atmayı hedefliyoruz. Ayrıca, hizmetlerimizi tedarikçi olarak da pazarlayabilir veya iş ortağı olarak mevcut hizmetlerimizin pazarlamasına yardımcı olabilirsiniz. Holiflys olarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyor ve tatilinizin unutulmaz olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yenilikçi ve profesyonel yaklaşımımızla turizm sektöründe öncü bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler