ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.erlerkumas.com

ERLER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HALASKARGAZI MAH. ŞAFAK SOKAK NO:38/A ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0364028810200015

Vergi No: 3640******

İşletme Adı: ERLER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.10.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: erlerteks@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kökleri 70’li yıllara uzanan Erler Tekstil 1992 yılında kuruldu. Ürün yelpazesinde bulundurduğu yüzlerce çeşit abiye ve günlük kumaşla hazır giyim sektörünün önemli tedarikçileri arasında yer alan Erler Tekstil, toptan ve perakende mağazalarına 2021 yılında ‘online’ satış kanalını ekledi. Özellikle İstanbul dışından gelen talepleri karşılamak için dijital gündemdeki gelişmeler ışığında hayata geçirilen erlerkumas.com ile firmanın yüksek kaliteli kumaş koleksiyonları moda endüstrisinin profesyonellerinin yanı sıra kendi modasını yaratmak isteyenler için de ulaşılabilir hale geldi. Erler Kumaş’ın ürün yelpazesinde krep, şifon, saten, tafta, şantung, organze gibi dokumalar ile jarse, kadife ve metalik simli örmeler önemli yer tutuyor. Ayrıca abiye günlük giyimde kullanılan danteller, işleme kumaşlar, brokar jakarlar ve güncel renk ve desenlerde hazırlanan dijital baskılı kumaş çeşitleri moda severlere ilham vermeyi bekliyor. Yılların tecrübesi ile Online Kumaş Satışında yeni bir yüz.... KUMAŞIN ONLİNE HALİ...

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler