www.erlerkumas.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ERLER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

HALASKARGAZI MAH. ŞAFAK SOKAK NO:38/A ŞİŞLİ İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0364028810200015

Vergi No: 3640288102

İşletme Adı: ERLER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: erlerteks@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kökleri 70’li yıllara uzanan Erler Tekstil 1992 yılında kuruldu. Ürün yelpazesinde bulundurduğu yüzlerce çeşit abiye ve günlük kumaşla hazır giyim sektörünün önemli tedarikçileri arasında yer alan Erler Tekstil, toptan ve perakende mağazalarına 2021 yılında ‘online’ satış kanalını ekledi. Özellikle İstanbul dışından gelen talepleri karşılamak için dijital gündemdeki gelişmeler ışığında hayata geçirilen erlerkumas.com ile firmanın yüksek kaliteli kumaş koleksiyonları moda endüstrisinin profesyonellerinin yanı sıra kendi modasını yaratmak isteyenler için de ulaşılabilir hale geldi. Erler Kumaş’ın ürün yelpazesinde krep, şifon, saten, tafta, şantung, organze gibi dokumalar ile jarse, kadife ve metalik simli örmeler önemli yer tutuyor. Ayrıca abiye günlük giyimde kullanılan danteller, işleme kumaşlar, brokar jakarlar ve güncel renk ve desenlerde hazırlanan dijital baskılı kumaş çeşitleri moda severlere ilham vermeyi bekliyor. Yılların tecrübesi ile Online Kumaş Satışında yeni bir yüz.... KUMAŞIN ONLİNE HALİ...

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler