ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

pet4.shop

CNM MEDYA BASIN YAYIN VE REKLAM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KARGI MAH. 201. KARDELEN SK. NO:60 FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0211071482300001

Vergi No: 2110******

İşletme Adı: CNM MEDYA BASIN YAYIN VE REKLAM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.11.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: cnm.medya@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

PET4, 2022 yılında, evcil hayvanlar ve evcil hayvan sahipleri için kaliteli, doğal elementlerden üretilmiş, kullanışlı ürünler pazarlamak üzere kurulmuş tescilli bir markadır. Her evcil hayvan kendine özeldir ve ihtiyaçları da bireyseldir. Bunun farkında olan firmamız, ürün çeşitliliği ile özel gereksinimleri optimal şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Tüm bu nedenlerle web sayfamızın kullanımı son derece pratik ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Pet4 kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla satın alma avantajı sağlıyor. Siz de evcil hayvan dostunuz için doğru alışveriş yapmak için, sitemizdeki seçkin ürünlere göz atmanız yeterli. Ürünler, kargo ve ödeme konusunda herhangi bir sorunuz olduğunda bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler