ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.shopopet.com

HANİFAY E-TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

MAHFESIGMAZ MAH. TURGUT ÖZAL BULV. NO:85 ŞEREF AP KAT:10 D:19 ÇUKUROVA ADANA Adana - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0457117791800001

Vergi No: 4571******

İşletme Adı: HANİFAY E-TİCARET İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.04.2021

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hanifay@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2020 yılının ilk yarısında '' Ulusal ve uluslararası markalar oluşturup, yenilikçi, rekabetçi, müşteri odaklı, doğaya ve insan haklarına saygılı ve etik felsefesi'' ile SHOPOPET® ; Hanifay E-Ticaret İth. İhr. Ltd. Şti'nin RETROCK® ve SHOPOBUS®'ten sonra üçüncü markası olarak e-ticaret platformunda perakende alışverişlerde müşterilerin, ''Uygun fiyat, Kolay Ödeme Seçenekleri ile Rahat ve Eğlenceli Alışveriş'' yapabilmesi amacıyla kurulmuştur. SHOPOPET® sürekli yenilikçilik anlayışıyla, çözüm odaklı ve üstün müşteri deneyimi yaşatarak, e-ticarette öncü marka olma hedefini 2025 yılında sektörün ilk 100 firması arasına girerek ulusal alanda da istihdam oluşturmayı amaçlamaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı