ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ucuzperdedunyasi.com

ALİ GÖKHAN BARUT UCUZ PERDE DÜNYASI

AYRANCILAR MAH.BARIŞMANÇO CAD.NO:77/B, 35870 TORBALI/İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 28273******

İşletme Adı: ALİ GÖKHAN BARUT UCUZ PERDE DÜNYASI

Mobil Uygulama Adi: Ucuz Perde Dünyası

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 09.12.2020

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ucuzperdedunyasi.app&hl=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ev dekorasyonu deyince akla gelen ilk ürünlerden biri perde olmaktadır. Bir odanın görünüşünü güzelleştiren ve odanın havasını değiştiren yine perdelerdir. Kişilerin zevkine göre aldığı perdeler tekstil sektörünün önde gelen ürünleri arasındadır. Ucuz Perde Dünyası da bunun farkında olarak müşterileri ile yüzlerce perdeyi buluşturmaktadır. Stor perde, günlük kullanımda insanlar için kolaylık sunan ve değişik tarzlarda üretilerek insanların zevkini yansıtan perdeler arasındadır. Ucuz Perde Dünyası'nda bulunan stor perde çeşitleri her zevke uygun olarak satışa sunulmaktadır. Oturma odası, çocuk odası, mutfak gibi pek çok alanda kullanıma uygun olacak şekilde üretilmektedir. Perde temizliğini düşünen kişiler için de kolayca temizlenebilen yapısı ile bu perdeler takdirleri toplamaktadır. Mekanizması ve perdenin kendisi birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Zebra perde modelleri, perde piyasasında en çok tercih edilen perde türlerinden biridir. Yüzlerce değişik modelde ve tarzda üretilen bu perdeler insanların tercihlerinde başı çekmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen perdeler her bütçeye uygun olarak müşterilere bu firma tarafından sunulmaktadır. Ucuz Perde Dünyası müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma yürüten bir tekstil firmasıdır. Sahip olduğu www.ucuzperdedunyasi.com internet sitesi de müşterilerin her türlü perde ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu site aynı zamanda her müşterinin kolay bir şekilde kullanabilmesine de olanak sağlamaktadır. Müşterinin daima yüzünü güldürmeyi ve onların alışverişlerini mutlu bir şekilde tamamlaması için çaba sarf etmektedir. Ucuz Perde Dünyası'nın mutlu müşteri yaratmak için harcadığı çabalardan biri ödeme yöntemlerinde görülebilir. Çoğu insan alışveriş yaparken güvenli bir ortamda alışveriş yaptığını bilmek ister. Firma da bunu düşünerek çalışmalarını şekillendirmektedir. Perde siparişi veren müşterileri için kapıda ödeme sistemini devreye sokmuştur. Böylece firma ile müşteri arasında sorunsuz alışveriş trafiği sağlanmaktadır. Kapıda ödeme tercih etmeyenler için kredi kartına peşin ya da taksitli bir şekilde ödeme de mümkündür. Tercih edilen perde çeşitleri ne olursa olsun taksitli ya da peşin şekilde almak ve havale ile ödemek mümkündür. Ucuz Perde Dünyası firmasında sipariş verme esnasında ya da sonrasında müşterilerin sıkıntılarına çözüm de düşünülmüştür. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalan müşteriler için daima ulaşabilecekleri açık kapılar bırakmaktadır. Whatsapp hattı bunlardan biridir. Sipariş vermek, siparişlerde çıkan sıkıntıları çözmek, öneride bulunmak ya da soru sormak için bu hat daima kullanılabilmektedir. Whatsapp hattını tercih etmeyenler için çağrı merkezi hizmeti de mevcuttur. Güleryüzlü müşteri temsilcileri, müşterilee yapıcı bir şekilde yardım etmekte sorunlarına kısa süre içerisinde çözüm bulmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler