ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kohlassotoyedekparca.com

CANER ORHAN BEKÇİBAŞI KOHLASS OTO YEDEK PARÇA

MANAVKUYU MAH 245 SOKAK 5C ÇAPA APT BAYRAKLI İZMİR İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 45583******

İşletme Adı: CANER ORHAN BEKÇİBAŞI KOHLASS OTO YEDEK PARÇA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.09.2022

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: canerorhan.bekcibasi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kohlass Oto Yedek Parça dinamik, yenilikçi ve deneyimli çalışan kadrosu ile müşterilerine her geçen gün artan bir ivmeyle kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmakta olup, sektörde kalıcı bir yere sahip olmakta ve her geçen gün daha çok tercih edilen bir firma olarak hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sektörde hızlı ama sağlam adımlarla mevcut marka ve ürün çeşitliliğimizi artan bir ivmeyle geliştirmekteyiz. Sektörde yer alan tüm markaların ve tüm ürün çeşitlerinin sağlayıcısı olmak hedefimiz doğrultusunda yatırımlarımızı ve çalışan kadromuzu her geçen gün daha da ileriye taşımaktayız .Kohlass Oto Yedek Parça; ürün çeşitliliğini, uygun fiyat ve hızlı teslimat ile birleştirip müşterilerin ilk tercihi haline gelmeyi ve pazarda yerini sağlamlaştırmayı hedef edinmiştir. Hedeflerimizi gerçekleştirmek adına en önemli gücümüzü de değerli müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim ve güven duygusundan almaktayız. Yeni müşteri edinimi kadar mevcut müşterilerimizi de Kohlass Oto Klima Ailesi’nin içinde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz geniş hizmet ağı ile bugün ve gelecekteki sorunlarınıza profesyonel çözümler sunarak her zaman yanınızda olacaktır. Destek ve güvenleriyle bize ülkemizin geleceği için çalışma azmi ve enerjisi veren tüm değerlerli paydaşlarımıza teşekkürlerimizle.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler