ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.makbul.com

MEMİŞLER ÇAY SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

OSMAN GAZİ MAH. 3125 SOK. NO. 14-16/1, ESENYURT, ISTANBUL. İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0614101667200001

Vergi No: 6141******

İşletme Adı: MEMİŞLER ÇAY SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: memislercay@hs08.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Makbul, 2 Haziran 2012 tarihinde MAKBUL markası adı altında ilk mağazasını açarak ve kuru gıda sektörüne getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştirerek, tescilli sloganımız olan ‘‘AYNI TAT UYGUN FİYAT’’ anlayışıyla hizmet veren yerli bir Gıda perakende firmasıyız. Bizim için en önemli noktalar Yüksek Kalite, Uygun Fiyat, Mükemmel Hijyen, Saygılı ve Güler Yüzlü hizmettir. Makbul, Vizyonunu, Misyonunu ve İlkelerini gerçekten yaşar ve iş süreçlerinde hayata geçirir. 2012 yılında kurulduktan sonra hızlı bir şekilde büyüme gerçekleştirerek günümüze ulaştık. Şu anda Türkiye’nin beş farklı ilinde yaklaşık 150 mağaza ile müşterimize hizmet veriyoruz. Makbul olarak vizyonumuz; “Kendi alanında Türkiye’de lider firma ve dünyada bölgesel aktör olmaktır.” Misyonumuz ise “Ürünleri en uygun fiyat ve en iyi kaliteyle müşterilerine sunmak, geleneksel perakendeciliği modern usuller ile yapmak” tır. Makbul’de, kurum olarak “şahsına münhasır” diye özetlediğimiz bir perakende yapısına sahibiz. Mağazalarımızda beyaz rengi kullanıyoruz. Beyaz, ilkemiz olan Mükemmel hijyen ile bağlantılı olarak temizliği ifade eder. Mağazalarımızda müşterilerimize self servis olarak hizmet veriyoruz. Perakende geleneklerine bağlı kalıyor ve müşterilerimizin kendi ürünlerini kendilerinin seçmesini sağlıyoruz. Elbette bu süreçte modern perakendeciliğin gereklerini de unutmuyoruz. Üstün kalite ilkemizle bağlantılı olarak tüm mağazalarımızda ürünlerimizin bozulmaması için FIFO, FEFO ve Gıda güvenliği koşullarına da dikkat ediyoruz. Isı düzenleyiciler sayesinde de ürünleri bozulmadan, taze ve lezzetli bir şekilde de saklıyoruz. Bizi biz yapan etkenlerden bir diğeri ise uygun fiyat ilkemizdir. Müşterilerimize uygun fiyatı sunabilmek için tedarikçi çeşitliliğimizi arttırıyoruz. Direkt olarak üreticilerle anlaşabiliyor ve tarladan sofraya aynı kaliteyi uygun fiyata sunabiliyoruz. Uygun fiyat kadar bir diğer belirleyici özelliğimiz ise Saygılı ve Güler Yüzlü hizmettir. Tüm pozisyonda ve tüm unvan seviyelerindeki çalışanlarımızdan müşterilerimize Saygılı ve Güler Yüzlü bir şekilde hizmet vermelerini istiyoruz. Tüm çalışanlarımızdan isteme nedenimiz ise müşteri kavramı biz de sadece alışveriş yapan tüketiciler değildir. Makbul çalışanları da birer iç müşteridir. Tüm çalışanlarımızın birbirlerine müşteriye hizmet sunduğu şekilde hizmet sunmasını istiyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler