ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kamyontiryedekparca.com

YUSUF SEYFEDDİN İŞÇİ İŞÇİOĞLU OTOMOTİV

ANBAR MAH.PİNARLİ SK NO20 MELİKGAZİ KAYSERİ Kayseri - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 43453******

İşletme Adı: YUSUF SEYFEDDİN İŞÇİ İŞÇİOĞLU OTOMOTİV

Mobil Uygulama Adi: KAMYON TIR YEDEK PARÇA

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2018

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: isciogluotomotiv@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Elde etmiş olduğu bilgi ve 43 yıllık tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış, satış sonrası ve özel servis ağıyla hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.Gelişen sosyal ve ekonomik yapı çerçevesinde firmamız sizlere daha yakın olabilmek amacıyla 2008 yılından itibaren elektronik ortamda satış e-ticaret, kampanya, yeni ürün takibi, müşteri bilgilendirme ve servis hizmetleriyle de daha hızlı ve güvenli olarak sürdürmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Nakliyat ve Taşımacılık

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler