ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.cabani.com.tr

ANTREPO MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TURİZM VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

CABANİ İŞ MERKEZİ NO: 82 KAT: 1 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. BÖLGESİ ATATÜRK BULVARI İKİTELLİ-BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0070025953500017

Vergi No: 0700******

İşletme Adı: ANTREPO MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TURİZM VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 24.02.2023

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: antrepo@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Cabani olarak biz; değişimi marka DNA’mızın içine entegre ettik. Yeni dünyanın her geçen gün değişen trendlerine ayak uydurabilmek, hatta onları yaratan marka olmak için, yarını ve geleceği kucaklıyoruz. Yüz yıllardır üretim yapan, biz en eskisiyiz diyenlere biz de ‘’ Yeniyiz’’ diyoruz. Onlar gibi eski olmaya yada geleneksel olmaya çalışmıyoruz.Yeni ve farklı olanı arıyoruz. Dünyanın bilgisine hiç olmadığı kadar hızlı erişebildiğimiz günümüzde, bugün rahat ve trend ayakkabı üretebilmek için, dünyadaki tüm gelişmeleri bizzat yerinde ve yakından takip etmeye çalışıyoruz.Arge çalışmalarımız içinde, bilim insanlarından rahat ve konforlu ayakkabı üretmek için destek alıyoruz. Bu nedenle 2019’da GELAX / Pedigel teknolojisini tüm ayakkabı modellerimize entegre etmeye başladık. Şehirli ve çalışan insanın tüm ihtiyaçlarını incelediğimiz Arge departmanımızda kullanıcı senaryolarına en ince detayına kadar çalışıyoruz. Kaç saat ayakta kalırız, bilek ve ayak anatomisi, kaliteli nefes alan malzemenin avantajları gibi bir çok konuda çalışmalarımız her geçen gün mesafe kat ediyor. Sosyal medya ve iletişim ekibimiz, yeni trendleri anında markamıza entegre ederek, bizi tercih eden tüketicilerimizi en yeni modeller ile buluşturuyoruz. Bazen tasarımda dünyaca ünlü tasarımcılar ile, bazen de sosyal medyada yer alan fenomenler ile birlikte koleksiyonlarımızdaki moda çizgisini belirliyoruz. Hızlı moda kavramını benimseyen ve artık sadece sezona göre ayakkabı üretmeyen markamız, çeşitli dönemlerde onlarca yeni modeli koleksiyonuna dahil ediyor. İkinci nesil olarak biz, gelenekseli değil, değişimi ve yeniliği kucaklıyoruz. Amacımız sadece ihtiyacı karşılamak değil, inovasyon ve trend yaklaşımlar ile sizi farklı kılacak, sizi önemseyen bir marka inşaa etmek. Cabani gelecekte size sadece ayakkabı satan bir markadan daha fazlası olmak istiyor. Sizi ve iş yaşamınızı düşünen ve buna göre size ürünler sunan, trend tasarımları ile kişiliğinizi yansıtabileceğiniz ürünler üreten, sosyal ve toplumsal meselelerde hassas, sorumlu ve bilinçli, hayvan haklarına ve onların yaşam mücadelelerinde destekçi olan bir marka olarak tüketicisinin yanında olmak istiyor.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler