ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

teknobutik.com

LEVENT OKTAY HAN DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

ORTA MAHALLE AY SOKAK NO19/A BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 47746******

İşletme Adı: LEVENT OKTAY HAN DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

Mobil Uygulama Adi: Teknobutik

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.07.2021

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.platinmarket.webview.teknobutik_com&gl=TR

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tişört imalatı, dijital baskı yapımı, giyim eşyaları üzerine baskı yapılması, çanta ve türevleri satışı, Reklam dubaları, yelken bayrak vb gibi reklam ürünleri tasarlama, baskı ve ülke içine satış ve pazarlaması yapılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler