ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lalay.co

SGM DOĞAL TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SULTAN SELİM MAHALLESİ LALEGÜL SOKAK LEVENT NO 5 PLAZA BİNA NO:5 K:2 D:34 34406 LEVENT / KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0769046163400017

Vergi No: 7690******

İşletme Adı: SGM DOĞAL TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.06.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: sgmtekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Lalay, 2007 yılında Anadolu’nun geçmişten gelen değerlerini bugüne taşıma amacıyla, Figen Subaşı Westerhof, Çiğdem Subaşı, Nurçin Subaşı ve Müge Konuralp ortaklığında, Subaşı Grup’un bir sosyal sorumluluk projesi olarak doğdu. Ortak bir hayalin özgün bir markaya dönüştüğü Lalay, ülkemizde kadın girişimciliğinin önemli temsilcilerinden biri oldu. Anadolu Kültürü ile gönül bağını koparmamış zanaatkarlar, el sanatçıları, ustalar ve onların halen azimle yarattığı eşsiz değerler Lalay’ın en büyük esin kaynağı oldu. Tarihin izlerini bıraktığı bu değerleri, doğal yollarla günümüze taşımak amacıyla kara tezgah dokuma peştamal, peşkir havlularla işe başlandı. Sonrasında ise sabun, bakır el işçiliği ve ev tekstili ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey ile bu proje devam etmekte. Lalay, Anadolu kültürünün doğal ve etkileyici formlarını önce kendi ülkemiz insanına sonrasında da yurt dışında tanıtmayı amaçlıyor. Ve tabii ki doğayı, pratik kullanımı, kaliteyi seven herkesle buluşmayı. En büyük hedefimiz ise, her gün gitgide kirlenen dünyamız da her konu da temiz kalabilmek, doğayı ve diğer canlıları koruyabilmek. 1.sınıf penye iplikler, %100 ketenler, kenevir, %100 dokuma ve renk garantisi. El tezgahlarında ve Anadolu insanının el emeğiyle işlenen, kalitesinden asla ödün vermeyen Lalay ürünleri… Lalay, kültüre, emeğe ve ustalığa olan saygısını ürünlerinin kalitesini devamlı yükselterek gösteriyor. Üstelik bu kaliteyi Sümerbank’ın ilk kullandığı teknolojiye sahip makinelerden oluşan tezgahlarda, bizim insanlarımızın emeğiyle yukarılara taşıyor. Doğal olmak, doğayı korumak… Kalitesinden ödün vermeden doğa dostu ürünler üreten Lalay, üretimlerin de bacasız sanayi felsefesini ortaya koymaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler