www.sourcesoftware.net Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

TERLAN ASLAN

KOCASİNAN MERKEZ MAHALLESİ HATİCE SOKAK NO:1 BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Vergi No: 34138******

İşletme Adı: TERLAN ASLAN

Kep Adresleri: sourcesoftware@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Source Software Web Tasarım , 2003 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana internet tabanlı yazılım , arama motoru optimizasyonu , mobil uygulama ve mobil oyun konularında hizmet vermektedir. Sistem ve yazılım mühendisliği alanlarında en son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir. İnternet teknolojileri anlamında, web tasarımı, domain tescilli, hosting, interaktif cd tasarımı ve basımı, internet projeleri işlerini başarı ile yürütmektedir. Web tasarım sektöründe özellikle internet sitelerini arama motoru dostu tasarlayan, arama motorları tarafından sevilen Xhtml ve CSS kodlama yapısı kullanan, ayrıca mobil aygıtlar için ( iphone, android ) yazılımlar hazırlayan bir firmayız. Source Software Microsoft İşletim Sistemleri ve ağları üzerinde uzmanlaşmış teknik servis ve yazılım ekibiyle teknolojiyi bugünkü haliyle kullanmakta, dünya standartlarındaki güçlü teknik altyapısı ile %100 müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır. Source Software, farklı sektörlere hitabeden sayısız internet tabanlı programlama hizmetinin yanında, yüksek kapasiteli, hızlı, gelişmiş internet sunucularında yayınlama ve ilgili tüm hizmetleri birinci elden kesintisiz olarak vermektedir. Müşteriler için hedef internetin %100 verimle kullanılabilmesini sağlayabilmekdir. Source Software, Türkiye’deki internet ihtiyaçlarına paralel olarak gerekli altyapı yatırımlarını yaparak, Amerika’da bulunan sunucularının yanında, Türkiye tabanlı sunucuları ile altyapısını daha da güçlendirmiştir. Alttab, müşteriye hızlı ve doğru çözümleri üretmek için hazır olan MCSE & MCP Sertifikalı personeli ve görsel sanat çözüm ortakları ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazı Source Software WEB TRASARIM’IN SUNDUĞU TEMEL HİZMETLER Hosting Hizmetleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Posta Barındırma, Alan Adı Tahsis Hizmeti (domain registration, domain parking), Kurumsal Mail ve Sunucu Hizmetleri, SSL Sertifika Satışı ve Kurulumu, Web Tasarım ve Web Program Çözümleri, Mobil Aygıtlar İçin İnternet Sitesi, Alışveriş Sitesi Tasarımı, Web programlama ve web tabanlı yazılım geliştirme hizmetleri, Portal site kurulumları ve e-ticaret uygulamaları, E-Marketing Çözümleri (Duyuru mail gönderim sistemleri), Mobil Uygulama Çözümleri, Özel Çözümler

Mal ve Hizmetler

- Eğitim

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Online Eğitim

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler