ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ayhop.com

DOĞUKAN DOĞAN

YEŞİLCE, LEVENT SANAYİ, EMİRŞAH SOK. NO. 21 4, 34418 KÂĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 37867******

İşletme Adı: DOĞUKAN DOĞAN

Mobil Uygulama Adi: ayhop.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.06.2021

İşletme Türü: Ticari İşletme

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=ay.hop

App Store Link: https://apps.apple.com/app/id1574977125

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin her yerinden saç ekimi, lazer epilasyon, güzellik, estetik, spa / masaj, dövme merkezlerine ulaşın ve en güncel kişisel bakım trendlerini takip edin !

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler