ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kolaysiparis.com.tr

KOLAY SİPARİŞ TEKNOLOJİ YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÖRÜKLE MH. ÜNİVERSİTE-1 CD. ULUTEK TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ NO 405 NİLÜFER Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0575099469100001

Vergi No: 5750******

İşletme Adı: KOLAY SİPARİŞ TEKNOLOJİ YAZILIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.11.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: kolaysiparisteknol@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kolay Sipariş e-ticaret yazılımı 20 yıllık e-ticaret deneyimine sahip E-Ticaretin tüm dinamiklerine hakim ekip tarafından geliştirilmiştir. küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyacına yönelik geliştirilen kolay sipariş e-ticaret yazılımı başarısını kısa sürede kanıtlamış ve müşterilerden tam not almayı başarmıştır.

Mal ve Hizmetler

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler