ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

serelektronik.com.tr

SER ELEKTRONİK ELEKTRİK BİLGİSAYAR TELEFON ALÜMİNYUM HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UZAYÇAĞI CAD. UZAYÇAĞI İŞ MERK. NO:29/41 OSTİM Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0761007856900010

Vergi No: 7610******

İşletme Adı: SER ELEKTRONİK ELEKTRİK BİLGİSAYAR TELEFON ALÜMİNYUM HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.03.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Ankara merkezli köklü firmalardan Ser Elektronik; endüstriyel elektronik alanında ihtiyaç duyulan devre elemanları, lehim, havya, ölçü aleti gibi yardımcı ürünleri temin ediyor. Firmanın yurtiçi ve yurtdışında temsilcisi olduğu 40'dan fazla marka bulunmakta olup bu markaların ürünlerini doğrudan üreticiden tedarik etmektedir. Komponent tedariğinde çeyrek asrı geride bırakan sayılı şirketlerden firma online satış mağazası serelektronik.com.tr ile de müşterileri, tedarikçileri ve paydaşları ile sürdürülebilir ilişkiler kurmaya devam etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler