ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.merbasita.com

ATL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

PINARKENT ŞAHİNLER KÜME EVLER NO: 136, 20170 PAMUKKALE/DENİZLİ Denizli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0102041984500015

Vergi No: 1020******

İşletme Adı: ATL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Merbasita

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.05.2022

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ehilajans.merbasita&gl=TR

Kep Adresleri: atlithalat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Merbasita.com bebek grubunda ebeveynlerin ev tekstili grubunda ev konforunu arttırmak isteyen siz değerli kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak üzere birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla sizlerle buluşmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Ev Tekstili

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler