ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.arabakirala.com.tr

ARABA KİRALA TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MAH. 1995. SOK. NO: 1-3 İÇ KAPI NO: 6 ESENYURT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0071092458600001

Vergi No: 0710******

İşletme Adı: ARABA KİRALA TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Arabakirala

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.11.2022

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arabakirala.app&gl=TR

App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/arabakirala/id6446115640

Kep Adresleri: arabakiralateknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Araba Kiralama hizmetini kendi arabanızı kullanır gibi kolay, hızlı ve uygun hale getirmek istiyoruz. Biz, araç kiralama sektörünü sürekli takip eden, yapay zekâ teknolojimizle sürekli kendisini yenileyen ve araç kiralamak isteyen misafirlerimize kusursuz bir hizmet deneyimi sunmak için yola çıkan bir teknoloji şirketiyiz. Misafirlerimizin araç kiralama ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok araç kiralama şirketi ile işbirliği yapmamız sebebiyle, yüzlerce lokasyon üzerinden harika fırsatlar sunmak için genç ve dinamik ekibimizle sürekli çalışıyoruz. Deneyimlerimizi ve müşterilerimizin deneyimlerini kullanarak ihtiyacınız olan kiralık arabayı ve istediğiniz hizmet kalitesini sağlamak en temel hedefimiz. Misafirlerimizin kendileri için mükemmel olan aracı kiralayabileceklerinden emin olmak için sürekli çalışıyoruz. Bu, kesin fiyatları bilmelerini de kapsıyor. Bizim çizgimiz, kiralama noktasına vardıktan sonra farklı sürprizler ile karşılaşılmaması adına tüm zorunlu ücretlerin fiyata dâhil edilmesi şeklindedir.

Mal ve Hizmetler

- Araç Kiralama

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler