ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.behastore.com

BEHA KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KONAK MH. BEŞEVLER CD. NO:72/A Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0160118185500001

Vergi No: 1601******

İşletme Adı: BEHA KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.06.2020

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: behakirtasiye@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

behastore.com, 30 yılı aşkın perakende mağazacılık tecrübesi bulunan Beha Kırtasiye Anonim Şirketi’nin web mağazasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler