ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.alexagolf.com

ALEXA TRAVEL SEYAHAT ACENTASI VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

ÇAĞLAYAN MH BULENT ECEVİT BULVARİ 117/1 Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0051027792000014

Vergi No: 0510******

İşletme Adı: ALEXA TRAVEL SEYAHAT ACENTASI VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.04.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Enjoy a great golfing holiday break in Turkey with our golf packages. You will be amazed by the golf courses and hotels. Check out your benefits now.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart