kuzeyyildizicup.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KUZEY YILDIZI CUP KAĞIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KUZEY YILDIZI CUP KAĞIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ YEŞİLYALI MAH. SANAYİ CAD. NO.39 ARSİN / TRABZON Trabzon - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0601091394000001

Vergi No: 6010913940

İşletme Adı: KUZEY YILDIZI CUP KAĞIT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: kuzeyyildizicup@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2020 yılında Trabzon’da kurulan Kuzey Yıldızı Cup Ltd. Şti. firmamız kağıt, ambalaj ve karton bardak üretiminde yenilikçi anlayışla hizmetine devam ediyor Çay ve gıda sektöründe edindiğimiz asırlık tecrübelerimizle müşterilerimize %100 memnuniyet anlayışı ile hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Matbaacılık ve Yayınlar

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler