ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

mekanikmarketim.com

MEKANİKMARKETİM ENDÜSTRİYEL PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MARMARACIK MAHALLESİ 1983 SOKAK NO:4, TEKİRDAĞ/ERGENE, 59850, TÜRKİYE Tekirdağ - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0614058748900013

Vergi No: 6140******

İşletme Adı: MEKANİKMARKETİM ENDÜSTRİYEL PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mekanikmarketim@hs06.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2011 yılından itibaren dinamik ve tecrübeli kadrosu ile ısıtma, soğutma ve brülör yedek parça satışlarında Türkiye'nin akla gelen ilk markasıyız. BRÜLÖR OTOMATİĞİ, UV FOTOSEL LAMBALARI, AKARYAKIT POMPALARI, BRÜLÖR MEMELERİ, BRÜLÖR SERVO MOTORLARI, TÜRBÜLATÖRLER & FANLAR, AKARYAKIT FİLTRELERİ, AKARYAKIT VALFLERİ, ATEŞLEME TRAFOLARI, ELEKTRODLAR, ISITICILAR & TERMOSTATLAR, KAZAN TERMOSTATLARI, ODA & FAN-COIL TERMOSTATLARI, REGÜLATÖRLER, VALFLER, MULTİBLOKLAR, DOĞALGAZ FİLTRELERİ, BASINÇ & BUHAR & SEVİYE KONTROL CİHAZLARI başta olmak üzere daha bir çok kategoride yedek parça ürün satışı yapmaktayız.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler