ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.olevit.com

TURKVİT VİTAMİN GIDA TAKVİYELERİ VE KOZMETİK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

KIZILARIK MAH. OFİSCİTY İŞ MERKEZİ NO:1/610 MURATPAŞA/ANTALYA Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0871111703500001

Vergi No: 8711******

İşletme Adı: TURKVİT VİTAMİN GIDA TAKVİYELERİ VE KOZMETİK PAZARLAMA İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 21.07.2021

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: turkvit@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Turkvit; 25 yıllık ilaç sektörü deneyimi, bilgi ve birikimiyle kullanıcılara güvenilir, doğal, etkin ürünler sunarak; tüm dünyada insanlığın sağlıklı yaşamalarını doğal katkılarla destekleyerek yüksek fayda sağlamayı amaç edinmiştir.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler