ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kalkanvillas.com

FMS EMLAK TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

TASYAKA MAH. OLUDENİZCAD. NO:21/A FETHİYE Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388146543500001

Vergi No: 3881******

İşletme Adı: FMS EMLAK TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.05.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: fmsemlak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

First and foremost, our dedicated team is particularly passionate about our villas and location. Why? Because we are truly local, living and working in the area where we provide our services. We have seen Kalkan grow from within and this gives us the wonderful opportunity to share real local knowledge with our clients. We have been active in the business of Kalkan Holiday Accommodations for 16 years so you couldn’t find a more reliable company for local expertise. We aspire to be the leading villa rental company in the region, offering the most competitive prices, the highest quality service and professional in-house concierge service. Creating a holiday experience that supersedes the desires of our customers is of the utmost importance to our ethos. When a guest completes their holiday feeling 100% satisfied, rejuvenated and eager to return we know we have achieved our goal. Kalkan Villas is a fully licenced registered company and we comply with all data protection regulations and offer payment security so our clients have peace of mind when making reservations with us.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler