ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

kasvillaniz.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KAŞ HM YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ANDİFLİ MAH. ŞEHİT YUSUF POLAT CADDESİ NO:8 / 1 KAŞ Antalya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0527099436700001

Vergi No: 5270994367

İşletme Adı: KAŞ HM YAPI İNŞAAT EMLAK TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.02.2023

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kashmyapi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

TÜRSAB’a üye olarak çalışan Kas Villaniz, 2014 yılından itibaren villa ve yazlık konut kiralama sektöründe çalışmalarına devam eden ve 2017 yılı itibariyle Kas Villanız markası adı altında villa kiralama ve yazlık kiralama sektöründe varlığına, farklı bir bakış açısı getirme arzusunu devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyeti için, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteriye hizmet sunmaktadır ve kaliteden taviz vermeden hizmet sunduğu için turizm sektöründe dürüst ve güvenilir imajı ile hak ettiği yeri almıştır. Her bütçeye ve zevke uygun lüks villalarımız ile siz, tatil severlere en iyi villa tatili deneyimini yaşatmaktır.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı