ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

pilatesevinizde.com

MMT SPOR EKİPMANLARI LİMİTED ŞİRKETİ

NİSPETİYE MAHALLESİ HAKKI ŞEHİT HAN SOKAK NO15/1 ULUS BEŞİKTAŞ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622194536800001

Vergi No: 6221******

İşletme Adı: MMT SPOR EKİPMANLARI LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 23.01.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: mmtsporekipmanlari@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Artık evde Reformer Pilates yapmak çok kolay! Tek yapmanız gereken Reformer’inizi kiralayıp, uzman eğitmenlerimizin hazırladığı hareketler eşliginde spor yapmak. Tüm eğitim videolarına erişim için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Mutlu ve sporlu günler!

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler