ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.eymense.com

EYMENSE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HAMZABEY OSB. 1.CADDE 16/1 BURSA/İNEGÖL Bursa - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0383073139900001

Vergi No: 3830******

İşletme Adı: EYMENSE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Eymense

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 13.06.2024

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eymense.mobil&hl=tr&gl=US

App Store Link: https://apps.apple.com/uz/app/eymense/id6478163221

Kep Adresleri: sedat.karaman.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

EYMENSE MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Eymense Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye'nin mobilya sektöründe önemli bir oyuncu olarak Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulmuştur. Şirket, kaliteli ürünleri ve e-ticaret odaklı stratejisiyle dikkat çekmekte olup, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine estetik ve fonksiyonel mobilya çözümleri sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler